top of page

Studia: Uniwersytet Ekonomiczny, Kraków

Specjalizacje:

Ekonomika Odnowy Zabytków

Zarządzanie nieruchomościami

Dyplom zawodowy: Artysta Fotograf

AQUARIUS

LEFTHANDED

FORMER DANCER

YOGA LOVER

WIFE  OF VETERINARIAN

MOM OF TWO

Agata Wójtowicz - Kujawska

AWFOTOGRAFIE

GALERIASZUM

INTERIOR DESIGN

I FOTOGRAFIA 


Te dwie pasje towarzyszą mi w życiu już od bardzo dawna i nieustannie się przenikają. Kocham piękne wnętrza, kocham je zwiedzać, poznawać, fotografować, kocham je tworzyć, kocham sprawiać, że zaniedbane chaotyczne wnętrze odzyskuje swój blask i funkcjonalność. Kocham piękną architekturę oraz wnętrza, które podkreślają jej historię i otoczenie. Mój dyplomowy fach w ręku to fotografia artystyczna, jednak temat wnętrz, architektury i nieruchomości towarzyszy mi zawodowo nieustannie. Studia ekonomiczne zakończyłam pracami naukowymi o renowacji zabytków, oraz inwestowaniu w nieruchomości. Pracuję przy tworzeniu wizualnych prezentacji wnętrz na potrzeby sprzedaży oraz najmu. Pomagam właścicielom w aranżowaniu wyglądu wnętrz tak, aby wzrosła ich atrakcyjność, nie tylko na fotografiach.  Kocham również wszystko, od A do Z, co tworzy skończone wnętrze, od pięknych mebli po dodatki, ceramikę, tkaniny oraz nakrycia stołu. Uwielbiam kolekcjonować je na własne potrzeby, obdarowywać nimi przyjaciół, i oczywiście fotografować. Dlatego z wielką radością przyjmuję fotograficzne zlecenia od twórców mebli oraz rękodzieła. Piękną ceramikę i nakrycia stołu mogę fotografować bez końca. Dlatego najchętniej pracuję w zespole, razem ze stylistami i architektami wnętrz. Na moich fotografiach odnajdziecie to wszystko: efekt pracy przy pośrednictwie w obrocie nieruchomościami, piękne aranżacje zaprojektowane przez stylistów, lub mój prywatny homestaging:) Znajdziecie też u mnie sporo natury, ponieważ mój dom otoczony jest zewsząd łąkami, które o każdej porze roku obfitują w nieskończoną ilość przecudnych roślinnych piękności o wielkim potencjale dekoracyjnym, idealnym dla wnętrz.  

Zapraszam do współpracy,

Agata Wójtowicz - Kujawska

OBRAZY

I PLAKATY

Uwielbiam piękno sztuki użytkowej, która nadaje wnętrzom swoją niepowtarzalność, dlatego znajdziecie u mnie także plakaty i obrazy, które sprawią, że wnętrze staje się jedyne w swoim rodzaju, tylko Wasze, nawet jeśli podążacie za trendami wnętrzarskiego dizajnu.

Fotografuję dużo koni, ponieważ mój ukochany mąż jest weterynarzem od koni:)

Jest w czym wybierać.

 

w moim STUDIO

 

...zmierzam do obrazu perfekcyjnego. Kocham światło studyjne, ponieważ mam nad nim pełną kontrolę. Jest moim dłutem, którym mogę dowolnie rzeźbić w obrazie. Tym sposobem staję się nie tylko odtwórcą, tego co fotografuję, lecz mam realny, ostateczny wpływ na to, jak będzie wyglądał mój model. Nie jestem tylko obserwatorem, jestem twórcą,

i oczywiście dążę  do I D E A Ł U. Taka jest fotografia reklamowa, taka jest fotografia modowa. Tu naprawdę mogę stworzyć OBRAZ  IDEALNY. 

Zapraszam Was do mojego studia

Agata Wójtowicz-Kujawska

bottom of page