top of page
IMG_3964-2.jpg

FORMY PŁATNOŚCI

 

Możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

PayPal, w którym bez zakładania konta/logowania, można dokonać płatności 

Kartą Kredytową - (Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro).

Przelew tradycyjny - wpłaty należy dokonać na podany niżej numer rachunku bankowego.

Agata Wójtowicz-Kujawska 

11 1050 1445 1000 0090 9659 6409

Przelewy z poza terenu Polski:

Po zaksięgowaniu wpłaty na moim koncie, rozpocznę realizację zamówienia.

Zamówienia, które nie zostaną opłacone w ciągu 3  dni roboczych od daty ich złożenia, będą anulowane.

 WYSYŁKA

 

Dołożę wszelkich starań, aby Twoje zamówienie dotarło do Ciebie jak najszybciej i bezpiecznie. Jeśli dany produkt jest fizycznie w moim studio, niezwłocznie przystępuję do starannego zapakowania oraz wysyłki. Jeśli zamawiasz print,

do standardowego czasu transportu przez firmę kurierską dolicz 3 dni robocze na wydrukowanie go, czyli w sumie Twoje zamówienie powinno dotrzeć do Ciebie do 7 dni roboczych. 

Zamówiony produkt dotrze do Ciebie za pomocą firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej.

 

CENY WYSYŁKI

 

Zależą od wagi przesyłki:

Paczka do 2 kg  - 20zł

Paczka powyżej 2 kg - 5kg - 25 zł

Jeśli dokonasz zamówienia na kwotę
500 zł lub więcej, nie przejmuj się wzrostem wagi paczki - przesyłka będzie gratis:) 

 ZWROTY

Jeśli zdecydujesz się na zakup u mnie, stajemy się stronami umowy sprzedaży konsumenckiej zawieranej "na odległość", a więc oczywiście przysługuje Ci prawo odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od jej zawaracia. Możesz zrezygnować bez podania przyczyny. Masz na to 14 dni kalendarzowych, które biegną od momentu odebrania przez Ciebie przesyłki lub przez osobę przez Ciebie do tego upoważnioną. W takiej sytuacji, odeślij do mnie produkt wraz z pisemną jednoznaczną informacją o odstąpieniu od zakupu. Zrób to drogą mailową lub załącz pismo do przesyłki. Zwrotu Twojej płatności dokonam w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania od Ciebie przesyłki, i po stwierdzeniu, że nie ma do tego przeciwwskazań, na podane przez Ciebie konto bankowe. 

Zatem pamiętaj, że produkt, z zakupu którego rezygnujesz bez podania przyczyny, musi pozostać w stanie niezmienionym, nie może nosić śladów użytkowania, nie może być uszkodzony, gdyż w takiej sytuacji  nie uznam jego zwrotu i odeślę Ci go z powrotem w ciągu 7 dni roboczych, uprzednio inforumując Cię o tym na wskazany przez Ciebie adres mailowy.

REKLAMACJE

 

Możesz również dokonać reklamacji produktu po stwierdzeniu fizycznej wady produktu tj uszkodzenia,  widocznej skazy itd, (dotyczy wydruków finArt) 
czyli z tytułu rękojmi lub niezgodności towaru z umową np. nie zgadza się wymiar, materiał na którym fotografia jest wykonana, itd. Czyli wysłałam, co innego, niż zamówiłaś/ zamówiłeś. ( Pamiętaj, że wadą nie jest odrobinę inny odcień koloru/ jasność wydruku/ceramiki, niż się spodziewałaś / spodziewałeś. Wszystko zależy od tego jak pracuje Twój monitor).  W przypadku ceramiki, wadą jest np. nie ten produkt, który zamówiłaś/zamówiłeś, pęknięcie ścianki, przeciekanie (jeśli jest wyraźnie podane w opisie, że wazon jest wodoszczelny). Jeśli taka sytuacja ma miejsce, proszę postępuj zgodnie z regulaminem.

bottom of page